Červenec 2011

❥ CΛLIFOƦИIΛ dream, whores, style ✞.

27. července 2011 v 19:33 | Chloe |  awesome pictures
Na přání mé berušky ;* píšu další článek. Jinak by jste se dočkali dalšího až asi v pátek, než pojedu na tábor :D. Bude na téma, co se mi teď nejvíc líbí. A to styl, kterej nosej v USA. Přivedl mě na to tumblr. Fakticky boží stránka! Nejlepší na světě! :D Nekecám :D aspoň pro mě. Mohla bych klidně strávit celej den reblogováním :D. Včera jsem ale tímto strávila víc jak půl dne! :D A nevadí mi to :D ♥ Jo, jsem blázen ;).
Prostě, já chci být jako ony.. Ale tady v Česku by se na mě dívali divně, kdybych tak šla oblečená ven :/. Alespoň se k nim nějak přiblížím, ale až spolu s M. budem bydlet v Kalifornii ;D tak to bude jiná :D... Skládá se to hlavně z krátkých tílek, roztrhaných šortek a černých botek. Nosí rozpuštěný vlasy. Ale taky hlavně pořád chodí pařit, jak to vidím z některých těch fotek :/. A tam se nejspíš opíjí a kouří... Hm, nic pro mě :D Styl se mi ale pořád líbí :D. Jenže příjde mi, že ve škole musej nosit uniformu (viděla jsem to zatím na dvou fotkách) a pak se potřebují nějak odvázat, takže dělají všechno možný :D. Vím, že vám se tento styl nelíbí :D... ale mě ano. Jo, taky jsem si všimla, že tam pořád mají nějaká vitaminový vody :D, který pořád pijou.
bl0ndewavyhair: i love this photo

ℱree your mind.

26. července 2011 v 8:50 | Chloe |  photography
Nenapadá mě opět žádné téma na článek , tak alespoň vkládám fotky ze včerejška. Jo, baví mě se fotit! :D... Jo, jinak málem jsem zapomněla :D. Na té oslavě šly dvě holky kouřit ještě v noci, a zrovna ty, co bych to do nich vůůbec neřekla. Ostatně, to bych neřekla do žádné ale... Měla jsem možnost si to taky zkusit.. Pořád jsem přemýšlela. A nakonec stejně sem to nevyzkoušela, ptž jsem se nechtěla udusit :D. Že se to musí vtáhnout a vydechnout. omg!. A když jsem s ejich zeptala, co jim na to chutná, jak naodpovídaly :D. Fuj takový humusy :D. No, ale trošičku toho lituju, že jsem to nezkusila. ale spíš jsem ráda :D No tak ty fotky...Zbytek možná dám na facebook :P. A jo, vypadám tam jak magor :X :D A to tílko je od Kasenky z fashion-disaster, když prodávala nějaký kousky ze svého šatníku. Líbí se mi :)) Takový nosí v tom USA..Podobný no xD

Be careful with sadness. It is a vice.

24. července 2011 v 20:02 | Chloe |  dailyshit
ta oslava byla super. hrály jsme activity (nesnáším tu hru :D) a pak poker ten docela ušel. totálně jsme se přejedly :D měly jsme spát ve stanu ale tam bysme asi zmrzly, tak jsme nakonec spaly v obýváku :D šly jsme spát o třičtvrtě na tři ale stejně jsem ještě kecaly do půl čtvrté. vstávaly jsme v devět. byla jsem fakt unavená tak jsem spala ještě odpoledne. na ten tábor se těším už víc :D. stejně jsem zase moc nemluvila. pořád říkaly řekni něco :D jenže když někdy konečně něco řeknu tak buď tak, že mě nikdo neslyší nebo je to nazajímá. tak radši držim hubu..a pak s tím mají problémy..ach bože.. :D
já vím, že nikoho moje kecy nezajímají.. píšu to vlastně jen pro M. :D asi...:/ teď jsem ve zprávách slyšela, že zemřela Amy Winehouse.

Loaft.Laugh.Life

23. července 2011 v 12:54 | Chloe |  dailyshit
jak si užíváte prázdnin? :)) u mě pořád stejný, buď jsem doma na pc a nebo někam jedu a to jen zřídka, takže spíš jsem pořád doma.. ke kámošům se mi jezdit nechce, je to 5 km a navíc kolem lesa :/ a když jedu na kole taak.. nevim prostě..jsem divná :/ ale dneska jedu v 15:00 na oslavu kámošek a budu tam i spát, docela se těšim :D vím, že bych se měla těšit víc, ale taková jsem já :/ za týden jedu na tábor. jasně že se mi vůbec nechce. sice tam budu znát pár lidí..
pokud chcete vidět víc mých fotek přidejte si mě na fb here ale vím, že si mě nikdo nepřidá :D tak ale co kdyby ;DD

Harry Potter FOREVER!

21. července 2011 v 11:17 | Chloe |  dailyshit
Ahojte,
nebudu se omlouvat za to, že jsem tu dlouho nebyla :D. Neměla jsem náladu. Včea jsem byla s kámoškou na HP7 a musím říct, že to je ten nejlepší film! Bylo to naprosto úchvatný! Slyšela jsem prá lidí, jak za mnou brečelo :D. Pravda, ani já se neubránila jedné slzičce ;D. Ale nejvíc mě rozesmálo, jak se tam jednou Voldemort úplně dobře zasmál. Bylo to, jak už všichni ti Smrtijedi dobyli Bradavice a pak Voldemort chce aby někdo přešel na jejich stranu. Asi, já neumím vubec vysvětlovat :D. Ale prostě bylo to totálně bombastický :D. Ty zvuky a ještě 3D efekty aawww♥ :D Četla jsem všechny tyhle úžasný knížky a byla bych moc ráda, kdyby k nám byla JK štědrá xD a napsala 8. knihu :(. Taky mě uchvátilo to, co Harry viděl v myslánce o Snapeovi :)

Nějaký ♥ soundtracky:D»

Random photos n.2

11. července 2011 v 6:37 | Chloe |  photography
Tuhle dávám jako první, protože ji prostě žeru! :D ♥ Můj Mourek..:D

Random photos n.1

6. července 2011 v 21:20 | Chloe |  photography
Upravila jsem pár starých fotek..:) Tahle první fotka je focená speciální "násadou" nebo jak to říct :D na náš foťák, tak proto je to tak kvalitní :D. A 9. to je sobota vyrážíme na dovolenou. Takže tohle je nejspíš poslední článek.. Ještě přednadstavím jeden, taky s fotkama, protože jich mám hodně :D

Amanda Seyfreid

5. července 2011 v 7:00 | Chloe |  wonderful people
Vybrala jsem si zrovna ji, protože mě velice zaujala v roli mořské panny v nových Pirátech z Karibiku a taky díky roli ve filmu Milý Johne. Já ji vidělas zatím jen v těchto dvou. Ale hrála v hodně filmech :).
Amanda sings L'il red hiding hood
Little house by Amanda


become who you want to be.

4. července 2011 v 14:33 | Chloe |  dailyshit
yeah, miluju ten tumblr :D a zvlášť teď jednu stránku. je boží.. víte, je mi jedno, co si o mě teď zase budete myslet (vlastně, jedno mi to není..) ale začaly prázdniny a já se chci konečně změnit.

it's alright.

4. července 2011 v 12:59 | Chloe |  dailyshit
je to v cajku :D. dneska jsem z máti dostala, jak na ty blogy chodí.. že prý si našla nějaký blogy a tam sleduje komentáře s jménem ashley a pak klikne na web.. takže jsem Chloe. jenomže snad to bude bezbečný :D. tento článek pak mažu. aby to nebylo nápadný. a i ten první :D

between this and that.

3. července 2011 v 19:19 | Chloe |  dailyshit
Našla jsem napsroto boží tumbrl. A z něj sem budu vkládat obrázky. Nebudu ho sem psát, na to jsem moc lakomá :D. Jen mě zase žere myšlenka, že tento blog zná mamka. Sakra to už nemůžu mít kousek soukromí?!?! Chápu, že se o mě teď bojí po tom, co se dřív dočetla ale už nemusí! Štve mě to. Tak tu nic moc pořádnýho zatím nepřibude.. Mami pokud to čteš, sakra prosím řekni mi to!!!